Sievietes veselībai

“Mūsu mērķis ir palīdzēt sargāt sievietes veselību un saglabāt sievietes dzīves kvalitāti, piedāvājot inovatīvus ārstēšanas risinājumus dažāda vecuma grupu sievietēm.”

Ginekoloģisko slimību ārstēšana ir joma, kas atrodas uzņēmuma Gedeon Richter uzmanības centrā.

Uzņēmumam ir unikāla darba pieredze jau vairākus gadu desmitus šajā jomā. Pirmos pētījumus ar steroīdiem veica uzņēmuma dibinātājs Gedeons Rihters. 1966. gadā Gedeon Richter bija pirmais farmācijas uzņēmums, kas Ungārijā ieviesa kontracepcijas tabletes.

Pateicoties nesen izstrādātajiem produktiem, Gedeon Richter, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, piedāvā plašu ginekoloģisko produktu izvēli. Mēs uzskatām, ka ir būtiski sniegt risinājumus visbiežāk izplatītajām sieviešu veselības problēmām un dzīves situācijām. Mūsu ginekoloģiskie produkti ietver efektīvus, modernus kontracepcijas līdzekļus, avārijas kontracepciju, hormonu aizstājterapiju, pretsēnīšu līdzekļus un medikamentu dzemdes miomas ārstēšanai.

Nozīmīgs pagrieziena punkts mūsu uzņēmuma vēsturē notika 2010. gadā, kad mēs atsākām pētījumus oriģinālmolekulai ginekoloģijas jomā. Zāles, kuras mēs izstrādājām, lai ārstētu dzemdes miomu, pašlaik ir pieejams daudzās valstīs visā pasaulē, tās dod iespēju pacientēm izvairīties no ķirurģiskas iejaukšanās.

Kompānija nepārtraukti lūkojās pēc jauniem produktiem un sadarbības partneriem, lai nepārtraukti varētu attīstīt produktu klāstu sievietes veselībai.

Šie stratēģiskie soļi veiksmīgi papildina uzņēmuma iepriekšējās aktivitātes ginekoloģijas jomā, sniedzot mums iespēju piedāvāt inovatīvus ārstēšanas risinājumus dažāda vecuma grupu sievietēm.

Mūsu mērķis ir palīdzēt sargāt sievietes veselību un saglabāt sievietes dzīves kvalitāti ar mūsu produktiem visā pasaulē.

 

Informācija atjaunota: 23.01.2019