Paziņojums par sīkdatnēm

Sīkdatņu izmantošana

Mūsu tīmekļa vietne var izmantot sīkdatnes, lai Jūs atpazītu citu mūsu tīmekļa vietnes lietotāju vidū. Tas mums palīdz nodrošināt Jums labu mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi, vienlaikus ļaujot uzlabot mūsu tīmekļa vietni.

Sīkdatne ir mazs fails, ko nosūta mūsu serveris un kas tiek saglabāts Jūsu datora cietajā diskā. Tā parasti tiek izmantota, lai atpazītu konkrētu personu, kad šī persona ir piekļuvusi tīmekļa vietnei. Sīkdatne saglabā datus par apmeklēto tīmekļa vietni un satur noteiktu informācijas apjomu par apmeklējumu.

Mēs varam izmantot šādas sīkdatnes.

  • Absolūti nepieciešamās sīkdatnes. Šīs ir sīkdatnes, kas ir nepieciešamas mūsu tīmekļa vietnes darbībai. Tās ietver, piemēram, sīkdatnes, kas ļauj Jums pieslēgties mūsu tīmekļa vietnes aizsargātajām sadaļām. Šo sīkdatņu kategoriju nevar atspējot, un tās izmantošanai nav nepieciešama lietotāja piekrišana.
  • Funkcionalitātes sīkdatnes. Tās tiek izmantotas, lai Jūs atpazītu, kad atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē. Tās ļauj mums personalizēt Jums paredzēto saturu, uzrunāt Jūs vārdā un atcerēties Jūsu izvēles (piemēram, Jūsu izvēlēto valodu vai reģionu).

Jūs varat iestatīt savas izvēles un uzzināt vairāk par konkrētajām sīkdatnēm, ko izmantojam, un nolūkiem, kādiem tās izmantojam, tālāk norādītajā tabulā.

Funkcionalitātes sīkdatnes

Sīkdatne Avots Nolūks Termiņa izbeigšanās
Google analytics Google Analytics komponenta operators ir Google Inc., 1600 Amphitheatre Pkwy, Mountain View, CA 94043-1351, Amerikas Savienotās Valstis. Šī sīkdatne ļauj mums:

  • Tīmekļa analītika ir datu vākšana, apkopošana un analīze par apmeklētāju uzvedību tīmekļa vietnēs.
2 gadi

 

Jūs varat bloķēt sīkdatnes, aktivizējot sava pārlūka iestatījumu, kas ļauj Jums noraidīt visu vai atsevišķu sīkdatņu izmantošanu. Tomēr, ja sava pārlūka iestatījumos bloķēsiet visas sīkdatnes (tostarp absolūti nepieciešamās, ļoti būtiskās sīkdatnes), pastāv iespēja, ka nevarēsiet piekļūt visām vai atsevišķām mūsu tīmekļa vietnes sadaļām. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm un to, kā tās atspējot, lūdzam apmeklēt: www.allaboutcookies.org

Lai pārvaldītu sīkdatņu lietojumu, lūdzu spiežiet šeit.

Informācija atjaunota: 11.10.2018