Atklātība

Uzņēmums Gedeon Richter sniedz finansiālu atbalstu, lai veicinātu veselības aprūpes speciālistu izglītību un uzlabotu pacientu aprūpi.

Farmaceitisko nozari šodien raksturo ne tikai inovācijas farmācijā, bet arī pašiniciatīva nodrošināt caurspīdīgu nozares attīstības procesu. Šodien ikvienam biznesam, lai tas būtu veiksmīgs, ir jādarbojas sociāli atbildīgi un atklāti, jābūt vērstam uz sabiedrības aizvien lielāku ieguvumu, tās vajadzībām un vēlmēm.

Uzņēmums Gedeon Richter sniedz finansiālu atbalstu, lai veicinātu veselības aprūpes speciālistu izglītību un uzlabotu pacientu aprūpi.

Eiropas farmācijas industrijas pārstāvji paziņoja, ka no 2016. gada padarīs sabiedrībai pieejamu informāciju par finansiālajām attiecībām industrijā, sākot ar individuālajiem maksājumiem, ko veselības aprūpes speciālisti saņēma 2015. gadā.

Uzņēmums Gedeon Richter ir ieinteresēts panākt, lai visas tā darbības un aktivitātes tiktu izpildītas atbilstoši augstākajiem ētiskajiem standartiem, un atbalsta pareizu medikamentu lietošanu un pacientu drošības aizstāvību.

Plašāka informācija par finansiālajiem darījumiem, ko Gedeon Richter pārstāvniecība Latvijā ir slēgusi ar veselības aprūpes speciālistiem, veselības aprūpes organizācijām un pacientu organizācijām Latvijā, atrodama šeit: 2015, 2016, 2017, 2018: 1, 2, 2019: 1, 2.

Informācija atjaunota: 30.06.2020