Richter grupa

Richter pārdod aktīvās vielas un gatavās zāļu formas Ungārijā un vairāk nekā simts citās valstīs. Uzņēmuma pamata darbības veidus – farmaceitisko produktu ražošanu un pārdošanu, kā arī pētniecību un attīstību – nodrošina vairāki meitas uzņēmumi, kopuzņēmumi un saistītie uzņēmumi. Visi iepriekšminētie kopā ar mātes uzņēmumu veido Richter grupu.

Richter grupas konsolidētie darbības rezultāti pārsniedz atsevišķu uzņēmumu kopējos darbības rezultātus. Grupas daudznacionālās dabas pamatā ir ražošanas uzņēmumi, kuri darbojas tradicionālajos tirgos, kā arī specializētais mārketinga tīkls, kurš nepārtraukti attīstās un paplašinās.

Richter veic tirdzniecības darbību piecos kontinentos un ir pārstāvēts vairāk nekā trīsdesmit valstīs. Grupai ir septiņi ražošanas un attīstības meitas uzņēmumi un kopuzņēmumi, 29 pārstāvniecības un 38 pārdošanas un vairumtirdzniecības uzņēmumi. Turklāt Richter grupai ir vairāki holdinga uzņēmumi, kuri atbalsta Richter grupas darbību, sniedzot dažādus pakalpojumus.

Richter ir plaši pazīstams tirdzniecības nosaukums, kas sevi pierādījis Ungārijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā, NVS un Baltijas valstīs. Uzņēmums ir izveidojis mārketinga tīklus Rietumeiropā un Latīņamerikā savu ginekoloģisko produktu pārdošanai.

Saskaņā ar stratēģiskās sadarbības un ilgtermiņa piegādes līgumiem, Richter piegādā produkciju saviem partneriem Amerikas Savienotajās Valstīs.

Richter grupas ražošanas un attīstības meitas uzņēmumi un kopuzņēmumi:

  • Indija, Vapi (Vapi)Richter Themis Medicare (India) Private Ltd.
  • Polija, Grodziska (Grodzisk)Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.
  • Vācija, Bovenū (Bovenau)Richter-Helm BioLogics GmbH & Co KG
  • Krievija, Jegorjevska (Yegoryevsk)ZAO Gedeon Richter RUS CJSC
  • Rumānija, Tirgumureša (Târgu Mureș): Gedeon Richter Romania S.A.
  • Šveice, Ženēva (Geneva)PregLem SA

Informācija atjaunota: 30.06.2016