Noderīgi Jums un Jūsu pacientiem

www.globifer.lv

Tīmekļa vietne www.globifer.lv nodrošina informāciju par hēma dzelzi saturošu uztura bagātinātāju un veicina sabiedrībā izpratni par dzelzs deficītu,piedāvājot atrisināt radušos situāciju iegādājoties dzelzs saturošu produktu interneta aptiekās, lai mazinātu riskus.

Seko mums Facebook.

www.escapelle.lv

Tīmekļa vietnē www.escapelle.lv ir pieejama detalizēta informācija gan veselības aprūpes speciālistiem, gan sabiedrībai par Levonorgestrelum saturošu avārijas kontracepcijas zāļu Escapelle lietošanu.

Seko mums Facebook.

www.cyclebalance.lv

Tīmekļa vietne www.cyclebalance.lv ir uzticams informācijas avots gan veselības aprūpes speciālistiem, gan sabiedrībai, piedāvājot informāciju par auglības problēmām, menstruālā cikla traucējumiem un policistisko olnīcu sindromu (PCOS). Kā arī detalizētu informāciju par CycleBalance produktu.

Seko mums Facebook.

Cilvēka papilomas vīruss (CPV)

PAPILOCARE ir vagināls gēls, ko lieto CPV (cilvēka papilomas vīrusa) izraisītu dzemdes kakla gļotādas bojājumu profilaksei un papildus terapijai. Šajā publikācijā Jūs varēsiet iepazīties ar Papilocare klīniskā pētījuma PALOMA rezultātiem 2021.gada Starptautiska publikācija medicīnas žurnālā ” Journal of Lower Genital Tract Disease”